Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:ПолКарта Македонија“

с
с (r2.7.2) (Робот: Додава sl:Predloga:Lokacijska karta Makedonije)
[[hr:Predložak:Lokacijska karta Makedonija]]
[[id:Templat:Location map Republik Makedonia]]
[[os:ХуызæгШаблон:ПозКартæ Республикæ Македони]]
[[is:Snið:Location map Lýðveldið Makedónía]]
[[it:Template:Mappa di localizzazione/MKD]]
457

уредувања