Отвори го главното мени

Промени

Додадени 19 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава gv:Düsseldorf
[[fy:Düsseldorf]]
[[fur:Düsseldorf]]
[[gv:Düsseldorf]]
[[gd:Düsseldorf]]
[[gl:Düsseldorf]]