Разлика помеѓу преработките на „550“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:550年
с (Робот: Додава zh-classical:五五零年)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:550年)
[[be-x-old:550]]
[[bh:५५०]]
[[bg:550]]
[[bs:550]]
[[br:550]]
[[bg:550]]
[[ca:550]]
[[cv:550]]
[[zh-classical:五五零年]]
[[war:550]]
[[wuu:550年]]
[[yo:550]]
[[zh-yue:550年]]
126.663

уредувања