Бјанка Марија Сфорца: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава la:Bianca Maria Sfortia
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Тиверополник ја премести страницата Бјанка Марија Сфроца на Бјанка Марија Сфорца)
с (r2.7.3) (Робот: Додава la:Bianca Maria Sfortia)
[[Категорија:Италијанци од 16 век]]
 
[[br:Bianca Maria Sforza]]
[[bg:Бианка-Мария Сфорца]]
[[br:Bianca Maria Sforza]]
[[ca:Blanca Maria Sforza]]
[[cs:Bianca Marie Sforza]]
[[id:Bianca Maria Sforza]]
[[it:Bianca Maria Sforza]]
[[la:Bianca Maria Sfortia]]
[[hu:Sforza Bianka Mária német-római császárné]]
[[nl:Bianca Maria Sforza]]
127.231

уредување