Разлика помеѓу преработките на „1352“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1352年
с (Робот: Додава se:1352)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1352年)
[[ru:1352 год]]
[[sah:1352]]
[[se:1352]]
[[sa:१३५२]]
[[sq:1352]]
[[scn:1352]]
[[se:1352]]
[[simple:1352]]
[[sk:1352]]
[[vo:1352]]
[[war:1352]]
[[wuu:1352年]]
[[yo:1352]]
[[zh-yue:1352年]]
126.033

уредувања