Отвори го главното мени

Промени

Додадени 15 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:900年
[[qu:900]]
[[ru:900 год]]
[[se:900]]
[[sa:९००]]
[[sq:900]]
[[sl:900]]
[[sr:900]]
[[se:900]]
[[sh:900]]
[[su:900]]
[[vls:900]]
[[war:900]]
[[wuu:900年]]
[[yo:900]]
[[zh-yue:900年]]
125.602

уредувања