Разлика помеѓу преработките на „1417“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1417年
с (Робот: Додава se:1417)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1417年)
[[ru:1417 год]]
[[sah:1417]]
[[se:1417]]
[[sa:१४१७]]
[[sq:1417]]
[[sl:1417]]
[[sr:1417]]
[[se:1417]]
[[sh:1417]]
[[su:1417]]
[[vo:1417]]
[[war:1417]]
[[wuu:1417年]]
[[yo:1417]]
[[zh-yue:1417年]]
126.286

уредувања