Разлика помеѓу преработките на „Ченгду“

Одземени 20 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с
|total_type =
<!-- images and maps ----------->
|image_skyline = Chengdu_Skyline.jpg
|imagesize =
|image_caption = Облакодери во градот, октомври 2011
62

уредувања