Разлика помеѓу преработките на „615“

Додадени 15 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:615年
с (Робот: Додава se:615)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:615年)
[[qu:615]]
[[ru:615 год]]
[[se:615]]
[[sa:६१५]]
[[sq:615]]
[[sl:615]]
[[sr:615]]
[[se:615]]
[[sh:615]]
[[su:615]]
[[vo:615]]
[[war:615]]
[[wuu:615年]]
[[yo:615]]
[[zh-yue:615年]]
126.041

уредување