Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава da:Fjodor 1. af Rusland
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ca:Teodor I de Rússia)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава da:Fjodor 1. af Rusland)
[[cs:Fjodor I.]]
[[cy:Fyodor I, tsar Rwsia]]
[[da:Fjodor 1. af Rusland]]
[[de:Fjodor I. (Russland)]]
[[et:Fjodor I]]
6.057

уредувања