Разлика помеѓу преработките на „Боровичи“

Одземени 18 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Брише diq:Borovichi
с (Робот: Додава pnb:بوروویچی)
с (r2.7.3) (Робот: Брише diq:Borovichi)
[[no:Borovitsji]]
[[nn:Borovitsji]]
[[pl:Borowicze]]
[[pnb:بوروویچی]]
[[pl:Borowicze]]
[[pt:Borovichí]]
[[ro:Borovici]]
[[vi:Borovichi]]
[[war:Borovichi]]
[[diq:Borovichi]]
[[zh:博羅維奇]]
125.983

уредувања