Разлика помеѓу преработките на „1251“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1251年
с (Робот: Додава se:1251)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1251年)
[[ru:1251 год]]
[[sah:1251]]
[[se:1251]]
[[sa:१२५१]]
[[sq:1251]]
[[scn:1251]]
[[se:1251]]
[[simple:1251]]
[[sk:1251]]
[[vls:1251]]
[[war:1251]]
[[wuu:1251年]]
[[yo:1251]]
[[zh-yue:1251年]]
126.090

уредувања