Разлика помеѓу преработките на „NGC 17“

Одземени 42 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Брише fr:NGC 17, id:NGC 17, pl:NGC 17
с (Робот: Додава ca:NGC 17)
с (r2.7.3) (Робот: Брише fr:NGC 17, id:NGC 17, pl:NGC 17)
[[en:NGC 17]]
[[es:NGC 17]]
[[fr:NGC 17]]
[[hr:NGC 17]]
[[id:NGC 17]]
[[hu:NGC 17]]
[[mg:NGC 17]]
[[nl:NGC 17]]
[[ja:NGC 17]]
[[pl:NGC 17]]
[[pt:NGC 17]]
[[rue:NGC 17]]
4.229

уредувања