Разлика помеѓу преработките на „1738“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1738年
с (Робот: Додава rue:1738)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1738年)
[[bh:१७३८]]
[[bcl:1738]]
[[bg:1738]]
[[bs:1738]]
[[br:1738]]
[[bg:1738]]
[[ca:1738]]
[[cv:1738]]
[[vo:1738]]
[[war:1738]]
[[wuu:1738年]]
[[yi:1738]]
[[yo:1738]]
126.087

уредувања