Разлика помеѓу преработките на „770“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:770年
с (Робот: Додава ga:770)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:770年)
[[be-x-old:770]]
[[bh:७७०]]
[[bg:770]]
[[bs:770]]
[[br:770]]
[[bg:770]]
[[ca:770]]
[[cv:770]]
[[vls:770]]
[[war:770]]
[[wuu:770年]]
[[yi:770]]
[[yo:770]]
126.849

уредувања