Разлика помеѓу преработките на „915“

Додадени 15 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:915年
с (Робот: Додава se:915)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:915年)
[[qu:915]]
[[ru:915 год]]
[[se:915]]
[[sa:९१५]]
[[sq:915]]
[[sl:915]]
[[sr:915]]
[[se:915]]
[[sh:915]]
[[su:915]]
[[vo:915]]
[[war:915]]
[[wuu:915年]]
[[yo:915]]
[[zh-yue:915年]]
125.988

уредувања