Темниот витез: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ms:The Dark Knight
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам es:The Dark Knight (película) во es:The Dark Knight)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ms:The Dark Knight)
[[hu:A sötét lovag]]
[[ml:ദ ഡാർക്ക് നൈറ്റ്]]
[[ms:The Dark Knight]]
[[nl:The Dark Knight]]
[[ne:द डार्क नाईट (चलचित्र)]]
5.331

уредување