Разлика помеѓу преработките на „1210“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1210年
с (Робот: Додава se:1210)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1210年)
[[ru:1210 год]]
[[sah:1210]]
[[se:1210]]
[[sa:१२१०]]
[[sq:1210]]
[[scn:1210]]
[[se:1210]]
[[simple:1210]]
[[sk:1210]]
[[vo:1210]]
[[war:1210]]
[[wuu:1210年]]
[[yo:1210]]
[[zh-yue:1210年]]
126.090

уредувања