Разлика помеѓу преработките на „Спероне“

Додадени 59 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kk:Спероне, ru:Спероне, uz:Sperone
с (r2.7.3) (Робот: Додава zh:斯佩罗内)
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:Спероне, ru:Спероне, uz:Sperone)
[[ia:Sperone (Italia)]]
[[it:Sperone (Italia)]]
[[kk:Спероне]]
[[lmo:Sperone]]
[[hu:Sperone]]
[[ja:スペローネ]]
[[nap:Sperone]]
[[uz:Sperone]]
[[pms:Sperone]]
[[pl:Sperone]]
[[pt:Sperone]]
[[ru:Спероне]]
[[scn:Spiruni (Italia)]]
[[uk:Спероне]]
2.061

уредување