Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Роботи“

с
r2.7.2) (Робот: Додава ur:زمرہ:روبالات
с (r2.7.2) (Робот: Додава war:Category:Mga robot)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ur:زمرہ:روبالات)
[[tr:Kategori:Robotlar]]
[[uk:Категорія:Роботи]]
[[ur:زمرہ:روبالات]]
[[vi:Thể loại:Người máy]]
[[war:CategoryKaarangay:Mga robot]]
[[zh:Category:机器人]]
5.665

уредувања