Разлика помеѓу преработките на „1104“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1104年
с (Робот: Додава se:1104)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1104年)
[[qu:1104]]
[[ru:1104 год]]
[[se:1104]]
[[sa:११०४]]
[[sq:1104]]
[[scn:1104]]
[[se:1104]]
[[simple:1104]]
[[sk:1104]]
[[vo:1104]]
[[war:1104]]
[[wuu:1104年]]
[[yo:1104]]
[[zh-yue:1104年]]
125.824

уредувања