Разлика помеѓу преработките на „Брунеј“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам pa:ਬਰੁਨੇਈ во pa:ਬਰੂਨਾਈ
с (r2.7.3) (Робот: Менува bug:Brunei)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам pa:ਬਰੁਨੇਈ во pa:ਬਰੂਨਾਈ)
[[or:ବୃନେଇ]]
[[uz:Bruney]]
[[pa:ਬਰੁਨੇਈਬਰੂਨਾਈ]]
[[pnb:برونائی]]
[[ps:برونای]]
2.249

уредувања