Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ko:라이브 음반
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2) (Робот: Додава ko:라이브 음반)
[[fa:آلبوم زنده]]
[[fr:Album live]]
[[ko:라이브 음반]]
[[id:Album live]]
[[it:Album dal vivo]]
5.331

уредување