Стар Свет: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава fa:دنیای قدیم
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:دنیای قدیم)
[[es:Viejo Mundo]]
[[eu:Mundu Zaharra]]
[[fa:دنیای قدیم]]
[[fr:Ancien Monde]]
[[fy:Alde Wrâld]]
386

уредувања