Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Сметачки стандарди“

с
r2.7.3) (Робот: Менува ur:زمرہ:شمارندی معیارات
с (r2.7.3) (Робот: Менува ur:زمرہ:شمارندی معیارات)
[[th:หมวดหมู่:มาตรฐานคอมพิวเตอร์]]
[[tr:Kategori:Bilgisayar ve telekomünikasyon standartları]]
[[ur:زمرہ:شمارندہ و بعید ابلاغیاتیشمارندی معیارات]]
[[zh:Category:電腦與電信標準]]
765

уредувања