Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Предлошки за предлошки“

с
r2.7.3) (Робот: Додава ml:വർഗ്ഗം:Template namespace templates
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:Template namespace templates)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ml:വർഗ്ഗം:Template namespace templates)
[[kn:ವರ್ಗ:ಟೆಂಪ್ಲೇಟು ನಾಮವರ್ಗದ ಟೆಂಪ್ಲೇಟುಗಳು]]
[[kk:Санат:Үлгілер:Үлгілер үшін]]
[[ml:വർഗ്ഗം:Template namespace templates]]
[[arz:تصنيف:Template namespace templates]]
[[ms:Kategori:Templat ruang nama templat]]
765

уредувања