Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Додава ceb:Pransyo
[[ca:Franci]]
[[cv:Франци (элемент)]]
[[ceb:Pransyo]]
[[cs:Francium]]
[[co:Franciu]]
85.496

уредувања