Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1988 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава hif:vibhag:1988 janam
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1988)
с (r2.7.3) (Робот: Додава hif:vibhag:1988 janam)
[[eu:Kategoria:1988ko jaiotzak]]
[[fa:رده:زادگان ۱۹۸۸ (میلادی)]]
[[hif:vibhag:1988 janam]]
[[fr:Catégorie:Naissance en 1988]]
[[ga:Catagóir:Daoine a rugadh i 1988]]
109.264

уредувања