Разлика помеѓу преработките на „633“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:633年
с (Робот: Додава se:633)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:633年)
[[be-x-old:633]]
[[bh:६३३]]
[[bg:633]]
[[bs:633]]
[[br:633]]
[[bg:633]]
[[ca:633]]
[[cv:633]]
[[qu:633]]
[[ru:633 год]]
[[se:633]]
[[sa:६३३]]
[[sq:633]]
[[sl:633]]
[[sr:633]]
[[se:633]]
[[sh:633]]
[[su:633]]
[[vo:633]]
[[war:633]]
[[wuu:633年]]
[[yo:633]]
[[zh-yue:633年]]
126.283

уредувања