Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1975 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава hif:vibhag:1975 janam
с (r2.7.3) (Робот: Додава ckb:پۆل:لەدایکبووانی ١٩٧٥)
с (r2.7.3) (Робот: Додава hif:vibhag:1975 janam)
[[ee:Category:1975 vidzidziwo]]
[[fa:رده:زادگان ۱۹۷۵ (میلادی)]]
[[hif:vibhag:1975 janam]]
[[fr:Catégorie:Naissance en 1975]]
[[ga:Catagóir:Daoine a rugadh i 1975]]
109.264

уредувања