117 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава hy:117 (թիվ)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:117 (son))
с (Робот: Додава hy:117 (թիվ))
[[fr:117 (nombre)]]
[[ko:117]]
[[hy:117 (թիվ)]]
[[it:117 (numero)]]
[[ht:117 (nonm)]]
85.496

уредувања