Разлика помеѓу преработките на „1105“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1105年
с (Робот: Додава se:1105)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1105年)
[[qu:1105]]
[[ru:1105 год]]
[[se:1105]]
[[sa:११०५]]
[[sq:1105]]
[[scn:1105]]
[[se:1105]]
[[simple:1105]]
[[sk:1105]]
[[vo:1105]]
[[war:1105]]
[[wuu:1105年]]
[[yo:1105]]
[[zh-yue:1105年]]
126.033

уредувања