Разлика помеѓу преработките на „1435“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1435年
с (Робот: Додава se:1435)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1435年)
[[ru:1435 год]]
[[sah:1435]]
[[se:1435]]
[[sa:१४३५]]
[[sq:1435]]
[[sl:1435]]
[[sr:1435]]
[[se:1435]]
[[sh:1435]]
[[su:1435]]
[[vo:1435]]
[[war:1435]]
[[wuu:1435年]]
[[yo:1435]]
[[zh-yue:1435年]]
126.669

уредувања