Разлика помеѓу преработките на „628“

Додадени 15 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:628年
с (Робот: Додава se:628)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:628年)
[[qu:628]]
[[ru:628 год]]
[[se:628]]
[[sa:६२८]]
[[sq:628]]
[[sl:628]]
[[sr:628]]
[[se:628]]
[[sh:628]]
[[su:628]]
[[vo:628]]
[[war:628]]
[[wuu:628年]]
[[yo:628]]
[[zh-yue:628年]]
126.172

уредувања