Разлика помеѓу преработките на „Нојндорф кај Лобенштајн“

с
Робот: Додава ms:Neundorf bei Lobenstein
(Создадена страница со: {{Infobox German location |image_photo = |Wappen = Wappen Neundorf (bei Lobenstein).png |lat_deg = 50 |lat_min = 26 |lat_sec =...)
 
с (Робот: Додава ms:Neundorf bei Lobenstein)
[[it:Neundorf (bei Lobenstein)]]
[[kk:Нойндорф (Лобенштайн)]]
[[ms:Neundorf bei Lobenstein]]
[[nl:Neundorf (bij Lobenstein)]]
[[uz:Neundorf (bei Lobenstein)]]
85.496

уредувања