Разлика помеѓу преработките на „610 п.н.е.“

Одземени 38 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Брише fr:610 av. J.-C., is:610 f.Kr.
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:610 av. J.-C.)
с (r2.7.3) (Робот: Брише fr:610 av. J.-C., is:610 f.Kr.)
[[eo:-610]]
[[eu:K. a. 610]]
[[fr:610 av. J.-C.]]
[[gd:610 RC]]
[[gl:-610]]
[[hy:Մ.թ.ա. 610]]
[[hr:610. pr. Kr.]]
[[is:610 f.Kr.]]
[[it:610 a.C.]]
[[ka:ძვ. წ. 610]]
2.249

уредувања