Разлика помеѓу преработките на „546 п.н.е.“

Одземени 38 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Брише fr:546 av. J.-C., is:546 f.Kr.
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:546 av. J.-C.)
с (r2.7.3) (Робот: Брише fr:546 av. J.-C., is:546 f.Kr.)
[[eo:-546]]
[[eu:K. a. 546]]
[[fr:546 av. J.-C.]]
[[gd:546 RC]]
[[gl:-546]]
[[hy:Մ.թ.ա. 546]]
[[hr:546. pr. Kr.]]
[[is:546 f.Kr.]]
[[it:546 a.C.]]
[[ka:ძვ. წ. 546]]
2.249

уредувања