Разлика помеѓу преработките на „1714“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1714年
с (Робот: Додава rue:1714)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1714年)
[[bh:१७१४]]
[[bcl:1714]]
[[bg:1714]]
[[bs:1714]]
[[br:1714]]
[[bg:1714]]
[[ca:1714]]
[[cv:1714]]
[[vls:1714]]
[[war:1714]]
[[wuu:1714年]]
[[yi:1714]]
[[yo:1714]]
7.187

уредувања