Разлика помеѓу преработките на „1712“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1712年
с (Робот: Додава rue:1712)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1712年)
[[bh:१७१२]]
[[bcl:1712]]
[[bg:1712]]
[[bs:1712]]
[[br:1712]]
[[bg:1712]]
[[ca:1712]]
[[cv:1712]]
[[vls:1712]]
[[war:1712]]
[[wuu:1712年]]
[[yi:1712]]
[[yo:1712]]
7.187

уредувања