Разлика помеѓу преработките на „Книжевност“

Одземени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Брише wuu:文学
с (Отстрането уредувањето на 89.205.7.224 (разговор), вратено на последната верзија на TjBot)
с (r2.7.3) (Робот: Брише wuu:文学)
[[war:Panuratan]]
[[wo:Njàngat]]
[[wuu:文学]]
[[yi:ליטעראטור]]
[[yo:Lítíréṣọ̀]]