Разлика помеѓу преработките на „960-ти п.н.е.“

Додадени 65 бајти ,  пред 8 години
с
с (r2.7.3) (Робот: Брише es:Años 960 a. C., fr:Années -960, ru:960-е до н. э.)
с (r2.7.3) (Робот: Додава fr:Années 960 av. J.-C., ru:960-е годы до н. э.)
[[eu:K. a. 960ko hamarkada]]
[[fa:دهه ۹۶۰ (پیش از میلاد)]]
[[fr:Années 960 av. J.-C.]]
[[it:Anni 960 a.C.]]
[[la:Decennium 97 a.C.n.]]
[[ms:960-an SM]]
[[uz:Mil. av. 960-lar]]
[[ru:960-е годы до н. э.]]
[[sk:60. roky 10. storočia pred Kr.]]
[[sh:960-e pne.]]
4.229

уредувања