Разлика помеѓу преработките на „Клермон-Феран“

Додадени 24 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава kg:Clermont-Ferrand
с (Робот: Додава mzn:کلرمون فران)
с (r2.7.2) (Робот: Додава kg:Clermont-Ferrand)
[[ka:კლერმონ-ფერანი]]
[[sw:Clermont-Ferrand]]
[[mskg:Clermont-Ferrand]]
[[lad:Clermont-Ferrand]]
[[la:Augustonemetum]]
[[hu:Clermont-Ferrand]]
[[mr:क्लेरमाँ-फेराँ]]
[[ms:Clermont-Ferrand]]
[[mzn:کلرمون فران]]
[[ms:Clermont-Ferrand]]
[[nl:Clermont-Ferrand]]
[[ja:クレルモン=フェラン]]
5.331

уредување