Разлика помеѓу преработките на „2003“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:2003年
с (r2.6.5) (Бот Додава: ml:2003)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:2003年)
 
[[Категорија:21 век|02003]]
 
[[nso:2003]]
 
[[af:2003]]
[[bh:२००३]]
[[bcl:2003]]
[[bg:2003]]
[[bs:2003]]
[[br:2003]]
[[bg:2003]]
[[ca:2003]]
[[cv:2003]]
[[ro:2003]]
[[qu:2003]]
[[ru:2003 год]]
[[rue:2003]]
[[ru:2003 год]]
[[sah:2003]]
[[se:2003]]
[[sco:2003]]
[[stq:2003]]
[[nso:2003]]
[[sq:2003]]
[[scn:2003]]
[[vls:2003]]
[[war:2003]]
[[wuu:2003年]]
[[yi:2003]]
[[yo:2003]]
7.187

уредувања