Разлика помеѓу преработките на „1978“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1978年
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1978年)
[[bh:१९७८]]
[[bcl:1978]]
[[bg:1978]]
[[bs:1978]]
[[br:1978]]
[[bg:1978]]
[[ca:1978]]
[[cv:1978]]
[[vls:1978]]
[[war:1978]]
[[wuu:1978年]]
[[yi:1978]]
[[yo:1978]]
7.187

уредувања