Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава vep:Kudeh
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.2) (Робот: Додава vep:Kudeh)
[[ur:نسیج]]
[[vec:Tesùo (biołogia)]]
[[vep:Kudeh]]
[[vi:Mô]]
[[wa:Texhou (biyolodjeye)]]
5.331

уредување