Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Тонски јазици“

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:Tonal languages
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава se:Kategoriija:Tonagielat)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:Tonal languages)
[[ru:Категория:Тоновые языки]]
[[se:Kategoriija:Tonagielat]]
[[simple:Category:Tonal languages]]
[[sl:Kategorija:Tonemski jeziki]]
[[tr:Kategori:Tonlu diller]]
3.109

уредувања