Костромска област: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Брише diq:Kostroma (eyalet)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава se:Kostroma oblast)
с (r2.7.3) (Робот: Брише diq:Kostroma (eyalet))
[[vi:Kostroma (tỉnh)]]
[[war:Kostroma Oblast]]
[[diq:Kostroma (eyalet)]]
[[zh:科斯特罗马州]]
127.263

уредувања