Разлика помеѓу преработките на „Деметриос Викелас“

с
r2.7.1) (Робот: Додава la:Demetrius Bikelas
с (Робот: Додава ca:Demetrius Vikelas)
с (r2.7.1) (Робот: Додава la:Demetrius Bikelas)
[[it:Demétrios Vikélas]]
[[kk:Деметриус Викелас]]
[[la:Demetrius Bikelas]]
[[hu:Demetriosz Vikelasz]]
[[mn:Деметриус Викелас]]
34.422

уредувања