Поп-музика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
Инфокутија
(регионални сцени: +K-pop)
(Инфокутија)
|поджанрови =
|претопени жанрови =
|регионални сцени = Јапонија: [[J-POP]] (Јапонија), [[K-POP]] (Јужна Кореја)
|други_теми =
}}
111

уредување