Специјалност (медицина): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам nl:Medisch specialist во nl:Medisch specialisme
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Брише jv:Dhokter spesialis (deleted))
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам nl:Medisch specialist во nl:Medisch specialisme)
[[id:Dokter spesialis]]
[[ms:Pakar perubatan]]
[[nl:Medisch specialistspecialisme]]
[[simple:Medical specialty]]
[[sv:Specialisttjänstgöring]]
4.229

уредувања